Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali dzisiaj do kontroli 41-letniego kierowcę Skody, który na ulicy Meblowej przekroczył dozwoloną prędkość aż o 69 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i nałożyli mandat w wysokości 400 zł.
Do zatrzymania kierującego Skodą doszło dzisiaj (28 grudnia) na ulicy Meblowej w Łomży. 41-letni mieszkaniec miasta jechał z prędkością 119 km/h, przekraczając dozwoloną w tym miejscu prędkość o 69 km/h. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a za popełnione wykroczenie nałożyli mandat karny w wysokości 400 zł.
Przypadki przekraczania prędkości na ulicy Meblowej były wskazywane przez mieszkańców Łomży w Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci reagują na zgłaszane sygnały, a ujawnione wykroczenia potwierdzają informacje uzyskane za pośrednictwem Mapy.