Reklama

O krok od tragedii. 15-latek w szpitalu! [FOTO]

29/03/2014 12:39

Nastolatek kierujący motorowerem zderzył się z samochodem ciężarowym. Do wypadku  doszło dziś przed godz. 12.00 na ul. Piłsudskiego. Ranny kierowca jednośladu trafił do szpitala. 

Jak się dowiedzieliśmy, 15-latek  jadący motorowerem nie zachował należytej ostrożności. Na wysokości hotelu pielęgniarek kierowca jednośladu wykonując manewr zmiany pasa doprowadził do wypadku z pojazdem ciężarowym.

Policjanci zabezpieczają ślady, które pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności zdarzenia. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości