Nastolatek kierujący motorowerem zderzył się z samochodem ciężarowym. Do wypadku doszło dziś przed godz. 12.00 na ul. Piłsudskiego. Ranny kierowca jednośladu trafił do szpitala.
Jak się dowiedzieliśmy, 15-latek jadący motorowerem nie zachował należytej ostrożności. Na wysokości hotelu pielęgniarek kierowca jednośladu wykonując manewr zmiany pasa doprowadził do wypadku z pojazdem ciężarowym.
Policjanci zabezpieczają ślady, które pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności zdarzenia.