Reklama

Obywatelskie ujęcie w Łomży. Kierowca miał blisko 3 promile!

02/02/2023 10:37

Dwóch mężczyzn dokonało w Łomży obywatelskiego ujęcia. Nieodpowiedzialny kierowca hyundaia miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie! Trafił do policyjnego aresztu

Wszystko wydarzyło się w miniony wtorek w Łomży. Dwóch mężczyzn zatrzymało nietrzeźwego kierowcę. 

- Z ich relacji wynikało, że jadąc jedną z ulic osiedla Południe, nagle z parkingu wyjechał kierowca hyundaia zmuszając ich do gwałtownego hamowania. Następnie kierowca ten jechał całą szerokością drogi. Mężczyźni jechali za tym samochodem, a kiedy zatrzymał się podbiegli do niego i po wyczuciu woni alkoholu zabrali kluczyki ze stacyjki. Kierowca szarpał się, ale mężczyźni przytrzymali go do czasu przybycia funkcjonariuszy. Badanie alkomatem 40-latka wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie - podaje oficer prasowy KMP w Łomży.

Reklama

 

To nie koniec. Policja dodaje, że wczoraj został zatrzymany jeszcze jeden nietrzeźwy kierowca.

- Tym razem był to rowerzysta. Policjanci z Posterunku w Piątnicy zauważyli jadącego całą szerokością chodnika jednośladem mężczyznę. W trakcie rozmowy z 67-latkiem wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że miał on blisko promil alkoholu w organizmie. Pomimo, że popełnił on wykroczenie to i tak odpowie przed sądem.

zdj. ilustracyjne/KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości