Reklama

Obywatelskie zatrzymanie na S8. Autem kierował mieszkaniec Łomży? [VIDEO]

29/07/2019 07:36

Kierowcy zatrzymali na trasie S8 mężczyznę, który uczestniczył w kolizji z dwoma autami. Okazuje się, że prowadzone przez niego punto ma łomżyńskie tablice rejestracyjne, a mężczyzna mógł być dodatkowo pod wpływem środków odurzających.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu na jezdni w kierunku Marek. Poinformowała o nim stacja TVN Warszawa.

- Mężczyzna jechał fiatem. W pewnym momencie uszkodził mercedesa i smarta. Wtedy zaczął się oddalać. Został ujęty przez innych kierowców na wysokości ulicy Broniewskiego - informował stację TVN Warszawa Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji. - Jest podejrzenie, że mężczyzna mógł być pod wpływem środków odurzających.

Na miejsce wezwano trzy załogi policji oraz pogotowie ratunkowe, które opatrzyło kierowcę punto. Co ciekawe, widoczny na nagraniu fiat ma łomżyńskie tablice rejestracyjne. Jest zatem wysoce prawdopodobne, że na S8 narozrabiał mieszkaniec naszego miasta.

Reklama

Więcej po kliknięciu w poniższy obraz:

Źródło: TVN Warszawa

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości