Reklama

Od 1. stycznia możesz żądać wyższego wynagrodzenia

16/12/2010 08:33

Do 1386zł brutto, zgodnie z ustaleniami rządu, wzrośnie od 1. stycznia 2011 roku wysokość płacy minimalnej. Oznacza to, że wszyscy, którzy pracują za najniższą stawkę, muszą otrzymać dopłatę do wynagrodzenia.

- Pracodawca musi dopłacić 69zl brutto miesięcznie. Nie oznacza to konieczności zawierania nowej umowy, ale wyrównanie do kwoty najniższego wynagrodzenia musi nastąpić - mówi Jacek Gryczewski, inspektor pracy z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łomży.

Wyższe wynagrodzenie musimy otrzymać już za przepracowany styczeń.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości