Jednorazowe bilety normalne i ulgowe oraz bilety dobowe od dziś można kupić za pomocą telefonu- wykonując połączenie głosowe, a w nowszych aparatach instalując aplikację mobilną. To dobry czas na wypróbowanie nowości wprowadzonej przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji- przez miesiąc bilety kupowane w ten sposób będą aż o połowę tańsze.
Za wprowadzenie nowoczesnego sposobu kupowania biletów odpowiada spółka CallPay, ktora podobne rozwiązania wdrożyła już w pięćdziesięciu miastach w Polsce. System sprawdza się, jak każda nowość wymaga jednak czasu na "oswojenie".
CallPay został przygotowany tak, by służyć zarówno posiadaczom starszych modeli telefonów, jak i nowoczesnych smartfonów.
Najpierw trzeba jednak zarejestrować się na stronie internetowej www.callpay.pl, gdzie podamy swój numer telefonu, e-mail i ustalimy hasło dostępu. Rejestracji dokonujemy tylko jeden raz, potem bilety można już nabywać bez ograniczeń.
Po wejściu do autobusu wybieramy jeden ze sposobów zapłaty za bilet: wykonujemy telefon pod wybrany numer lub płacimy przez aplikację mobilną.
Kupno biletu za pomocą połączenia głosowego
1) wybieramy odpowiedni numer, pod który dzwonimy już w autobusie (każdy rodzaj biletu ma przypisany inny numer):
bilet jednorazowy normalny 86 22 52 064
bilet jednorazowy ulgowy 86 22 52 065
bilet dobowy normalny 86 22 52 066
bilet dobowy ulgowy 86 22 52 067
2) tonowo podajemy numer boczny autobusu (widniej z boku pojazdu) i wciskamy "krzyżyk" #
Kupno biletu za pomocą aplikacji mobilnej
1) uruchamiamy ściągniętą wcześniej aplikację CallPay Uslugi
2) wybieramy intersujący nas bilet
3) potwierdzamy płatnośc podając PIN karty lub kod CVC2 (widoczny z tyłu karty kredytowej)
Przez pierwszy miesiąc (do 25. marca) kupowanie biletów przez telefon będzie wyjątkowo korzystne- za każdy zapłacimy o połowę taniej. Warunkiem jest jednak posiadanie karty MasterCard, z którą wcześniej zostanie powiązana "elektroniczna portmonetka" CallPay.