Reklama

Oddadzą hołd biskupowi Stefankowi

08/01/2021 07:20

Zbliża się pierwsza rocznica śmierci biskupa seniora Stanisława Stefanka. Kuria Diecezjalna w Łomży opublikowała komunikat związany ze zbliżającymi się uroczystościami.

"W dniu 17 stycznia 2020 roku, po ciężkiej chorobie, zmarł w szpitalu w Lublinie Biskup Senior Diecezji Łomżyńskiej Stanisław Stefanek. We wdzięcznej pamięci diecezjan pozostał jako gorliwy Pasterz troszczący się o Kościół łomżyński i o polską rodzinę. W pierwszą rocznicę śmierci biskupa Stanisława - 17 stycznia 2021 roku (niedziela) -  o godz. 12.00, w Katedrze Łomżyńskiej zostanie odprawiona w jego intencji Eucharystia, pod przewodnictwem Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego. Łomżyńska Kuria Diecezjalna zwraca się z prośbą do Księży Proboszczów, aby także we wspólnotach parafialnych sprawować Mszę św. w intencji śp. Biskupa Seniora" - czytamy w komunikacie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości