Reklama

Odebrał sobie życie na dworcu PKS

11/03/2014 08:23

Młody mężczyzna odebrał sobie życie w toalecie na łomżyńskim dworcu PKS. Powiesił się na klamce przy drzwiach wejściowych.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj przed południem w szalecie na dworcu PKS przy ul. Sikorskiego.

Z nieoficjalnie przekazywanej wersji wynika, że 38-letni mężczyzna przyszedł na dworzec z rodziną. Poinformował, że musi skorzystać z toalety. Nie wychodził z niej przez dłuższy czas.

Łomżyńska policja nie zdradza szczegółów dramatycznego zdarzenia. Informuje jedynie, że ciało mężczyzny odnalazł pracownik porządkowy. 38-latek zakończył życie przez powieszenie.

W 2012 roku w Łomży życie odebrały sobie aż 22 osoby. Przez pierwsze półrocze ubiegłego roku- czternaście.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości