MOSiR informuje, że zakończyły się już prace modernizacyjne na Orliku przy ulicy Katyńskiej. Na boisku piłkarskim wymieniona została trawa syntetyczna i bramki.
Remont rozpoczął się w październiku 2021.
"Zgodnie z umową termin oddania obiektu przypadał na koniec kwietnia, jednak dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym prace zakończone zostały miesiąc wcześniej. Na podkład ShockPad, który zapewnia większą dynamikę i amortyzację, nałożona została trawa syntetyczna i wklejone zostały linie boiska. Taki system warstwowy spełnia także wymagania międzynarodowych federacji sportowych. W ostatnim etapie zamontowano nowe bramki z siatkami." - informuje MOSiR i dodaje, że oprócz boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią (trawa) na terenie Orlika znajduje się boisko wielofunkcyjne (tartan) przystosowane do gry m.in. w koszykówkę i tenisa ziemnego. Obiekt jest ogrodzony i oświetlony, posiada także zaplecze sanitarno-szatniowe.
Reklama
Orlikowy sezon zostanie zainaugurowany już jutro (01.04). O godz.15:00 rozegrany zostanie mecz Miasto Łomża vs. Drużyna Dziewcząt MOSiR Łomża.
Kompleks czynny będzie dla wszystkich od poniedziałku 4 kwietnia.
Godziny funkcjonowania: