Reklama

Odmieniony Orlik przy ul. Katyńskiej. Rusza nowy sezon!

31/03/2022 12:56

MOSiR informuje, że zakończyły się już prace modernizacyjne na Orliku przy ulicy Katyńskiej. Na boisku piłkarskim wymieniona została trawa syntetyczna i bramki.

Remont rozpoczął się w październiku 2021.

"Zgodnie z umową termin oddania obiektu przypadał na koniec kwietnia, jednak dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym prace zakończone zostały miesiąc wcześniej. Na podkład ShockPad, który zapewnia większą dynamikę i amortyzację, nałożona została trawa syntetyczna i wklejone zostały linie boiska. Taki system warstwowy spełnia także wymagania międzynarodowych federacji sportowych. W ostatnim etapie zamontowano nowe bramki z siatkami." - informuje MOSiR i dodaje, że oprócz boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią (trawa) na terenie Orlika znajduje się boisko wielofunkcyjne (tartan) przystosowane do gry m.in. w koszykówkę i tenisa ziemnego. Obiekt jest ogrodzony i oświetlony, posiada także zaplecze sanitarno-szatniowe. 

Reklama

Orlikowy sezon zostanie zainaugurowany już jutro (01.04). O godz.15:00 rozegrany zostanie mecz Miasto Łomża vs. Drużyna Dziewcząt MOSiR Łomża. 

Kompleks czynny będzie dla wszystkich od poniedziałku 4 kwietnia.

Godziny funkcjonowania:

  • poniedziałek- sobota 14.00-21.30
  • niedziela 12.00-20.00

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości