Reklama

Ogień i woda. Siostry Zakrzewskie w kadrze U-15!

Na nadchodzący III Turniej Kadry Województwa Podlaskiego U-15 kobiet w Redzie powołane zostały zawodniczki Fortów Piątnica - siostry Zakrzewskie.

Marta Zakrzewska znalazła się w ścisłym składzie kadry i będzie walczyć na boisku w reprezentacyjnych barwach, zaś Anna Zakrzewska jest powołana jako zawodniczka rezerwowa.

To ogromne wyróżnienie, które jest efektem ciężkiej pracy dziewczyn na treningach. Turniej odbędzie się w dniach 10–12 kwietnia, a my trzymamy mocno kciuki za ich udane występy i grad bramek!

- Marta to cicha i spokojna zawodniczka, ale na boisku potrafi pokazać swoją klasę. Jako środkowa obrończyni jest pewna, ma świetny przegląd pola i cechuje ją nieustępliwość. To fundament naszej defensywy - mówi Robert Brzeziński, szkoleniowiec Fortów.

Reklama

Siostry Zakrzewskie pokazują, że różnorodność stylów gry może iść w parze z braterską, a raczej siostrzaną harmonią na boisku. Ich powołania do kadry U-15 to dowód na talent, pracowitość i pasję, które wnoszą na każdy trening i mecz.

- Anna to zupełne przeciwieństwo Marty. Spontaniczna, szalona, szybka i nieprzewidywalna. Doskonale radzi sobie zarówno w ofensywie, jak i w defensywie jako pomocniczka. Dzięki niej nasza gra staje się bardziej dynamiczna i nieobliczalna dla rywalek - dodaje.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości