Do zuchwałej kradzieży doszło wczoraj wieczorem w Galerii Veneda. Sprawca- wykorzystując fakt, że w znajdującym się tam kantorze nie było personelu- wszedł do środka i zabrał pieniądze. Na razie policji nie udało się ustalić, kto pokusił się o łatwy zarobek.
Z informacji podanych przez pracowników znajdującego się w centrum handlowym kantoru wynika, że do kradzieży musiało dojść między godz. 19.30 a 19.45. W tym czasie w pomieszczeniu nie było pracowników, co złodziej skwapliwie wykorzystał.
- Z ustaleń policji wynika, że sprawca zabrał pieniądze w walucie polskiej i zagranicznej- mówi Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
Uzasadniając to dobrem postępowania, policjanci nie podają, jaką sumę pieniędzy sprawca zabrał. Na razie policji nie udało się też ustalić, kogo skusił łatwy zarobek. Na miejscu zostały zabezpieczone ślady i nagranie z monitoringu.