Reklama

Okradli budynek w centrum miasta

17/02/2014 12:58

Dwie blisko metrowej długości rynny ukradli z budynku w centrum Łomży dwaj mężczyźni. Zatrzymani chwilę później przez policję, okazali się nietrzeźwi. Policjanci szybko doszli, że jeden z nich metalowy złom kradł już od dawna.

Do kradzieży doszło w nocy. Z budynku w centrum miasta zniknęły dwie miedziane rynny, każda o długości blisko metra. Łup był wartościowy- koszt rynien to ok. 1000 złotych. Poinformowani o kradzieży policjanci, poszukiwania sprawców rozpoczęli od razu. Szukać długo nie musieli.

- W wyniku szybkiej i sprawnej reakcji, poszukiwania sprawców szybko zakończyły się sukcesem. Mundurowi z wydziału patrolowo - interwencyjnego przy jednej z ulic miasta zatrzymali 44-latka, a po chwili w ich ręce wpadł także 42-latek. Obaj podejrzani byli nietrzeźwi- informuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy łomżyńskiej komendy policji.

Reklama

Policjanci ustalili, że 42-latek odpowiada też za kradzież stalowego złomu o wartości 450 złotych, do której doszło pod koniec stycznia na terenie Łomży.

Obaj mężczyźni za kradzież będą odpowiadać przed sądem. Rynny udało się odzyskać i zwrócić właścicielowi.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości