Reklama

One są wielkie! Łomżanki powalczą o medal!

31/05/2024 21:24

Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo koszykarek Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży.

Pierwszy dzień walki w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt pod honorowym patronatem prezydenta miasta Mariusza Chrzanowskiego skończył się dla naszych fantastycznie. Podopieczne Michała Piotrowskiego zaliczyły komplet zwycięstw.

Koszykarki SP 4 w Łomży ograły: PSP Oleśnica, SP 3 Kraśnik, a w ostatnim starciu ograły mistrzynie Dolnego Śląska. Łomżanki wygrały 52:38 z SP Piława Górna i zapewniły sobie awans do grona czterech najlepszych ekip w Polsce. To oznacza, iż dziewczęta będą walczyły o medale!

Reklama

A zanim decydujące mecze, ostatni bój w grupie. O godz. 11:30 w hali przy ul. Zielonej zmierzą się z reprezentacją SP 5 Zgorzelec. A później półfinały. Początek starcia o godz. 18:00, ale o tym już jutro po spotkaniu z ekipą ze Zgorzelca. Już teraz zapraszamy na starcia pod koszem. Będzie się działo!

SP 4 Łomża - SP Piława Górna 52:38 (13:4 ,16:11, 16:7 ,7:16)
SP 4 Łomża: Sandra Smaługa, Wiktoria Dąbkowska, Maja Białomyzy, Laura Nikonowicz, Milena Kuliś, Amelia Zoń, Alicja Dardzińska, Wiktoria Alicka, Aleksandra Sobierańska, Klaudia Korzeniecka, Zuzanna Niewińska, Maja Niedźwiedzka.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/06/2024 13:55
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości