Mazda 3 i opel meriva zderzyły się na skrzyżowaniu Al. Piłsudskiego z Szosą Zambrowską, w wyniku czego opel przewrócił się na bok. Są osoby poszkodowane.
Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 20:00.
Najprawdopodobniej osoba kierująca oplem, wyjeżdżając z Al. Piłsudskiego, wymusiła pierwszeństwo na osobie kierującej mazdą, która jechała Szosą Zambrowską w kierunku Zambrowa. W wyniku uderzenia opel znalazł się na boku.
Na miejscu obecne są wszystkie służby ratunkowe, w tym aż trzy zespoły ratownictwa medycznego. Co najmniej dwie osoby zostały przewiezione do łomżyńskiego szpitala.
Są utrudnienia w ruchu.