Na ulicy Pocztarskiej w Łomży osobowy opel uderzył w słup latarni oświetlenia ulicznego. Samochód jest rozbity a betonowy słup mocno uszkodzony. „Rezolutny” kierowca został zatrzymany przez policję.
Do zdarzenia doszło około godziny 20.
Wyskokowemu kierowcy wystarczył krótki odcinek drogi osiedlowej, by rozpędzić swoją niemiecką maszynę i mocno uszkodzić latarnię, do której musiano zadysponować pogotowie energetyczne.
Kierowca opla został zatrzymany przez mundurowych, prawdopodobnie był pijany.
fot. nadesłane