Reklama

Opel skosił latarnię [FOTO]

13/04/2019 22:18

Na ulicy Pocztarskiej w Łomży osobowy opel uderzył w słup latarni oświetlenia ulicznego. Samochód jest rozbity a betonowy słup mocno uszkodzony. „Rezolutny” kierowca został zatrzymany przez policję.

Do zdarzenia doszło około godziny 20.

Wyskokowemu kierowcy wystarczył krótki odcinek drogi osiedlowej, by rozpędzić swoją niemiecką maszynę i mocno uszkodzić latarnię, do której musiano zadysponować pogotowie energetyczne.

Kierowca opla został zatrzymany przez mundurowych, prawdopodobnie był pijany.

fot. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości