Kierowca opla astra na łomżyńskich numerach rejestracyjnych prawdopodobnie na wczesnym czerwonym świetle próbował przeciąć skrzyżowanie ul. Piłsudskiego z Al. Legionów. W efekcie uderzył w toyotę, która wjechała w szafę sterującą światłami drogowymi.
Do zdarzenia doszło wczoraj po południu. Kierowca opla astra jechał Al. Legionów od strony jednostki wojskowej. Dojeżdżając do sterowanego światłami skrzyżowania z ul. Piłsudskiego, prawdopodobnie miał nadzieję, że jeszcze zdąży przejechać przez skrzyżowanie- mimo zmiany świateł.
Ul. Piłsudskiego od strony ronda Solidarności nadjechała już toyota na podłomżyńskich numerach rejestracyjnych. Auta zderzyły się.
Kierowca toyoty odbił w prawą stronę i wjechał w szafę sterującą sygnalizacją świetlną. Na szczęście uderzenie nie było na tyle silne, by zakłócić pracę sygnalizatorów.
Kolizja szczęśliwie zakończyła się też dla obu kierowców- w zderzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.