Reklama

Opel wjechał w słup na Szosie Zambrowskiej

20/08/2018 12:18

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem osobowego opla i samochodu ciężarowego doszło dzisiaj na Szosie Zambrowskiej. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Podczas zjazdu na drugi pas jezdni, kierujący ciężarówką nie zauważył samochodu osobowego jadącego prawym pasem. Samochód osobowy, który znajdował się po prawej stronie zjechał poza obszar jezdni, unikając zderzenia z tirem. Osobowe auto zatrzymało się na słupie. Z relacji świadka wynika, że podczas zdarzenia nie funkcjonowała sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Szosy Zambrowskiej z ul. Księcia Stanisława.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości