Reklama

Orlik będzie miał nową nawierzchnię

14/09/2021 14:26

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży i pełnomocnik firmy Prestige Invest podpisali umowę odnośnie wymiany nawierzchni syntetycznej na kompleksie sportowo-rekreacyjnym „Moje Boisko Orlik 2012” - informuje MOSiR.

- Jest to wspaniała wiadomość dla setek użytkowników kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ulicy Katyńskiej 3! Boisko jest jednym z najbardziej eksploatowanych obiektów tego typu w Łomży. Trenują tutaj zarówno hobbiści, dzieci jak i młodzież z lokalnych klubów sportowych, którzy już wkrótce będą mieli okazję cieszyć się z najwyższej jakości nawierzchni piłkarskiej.

Całkowity koszt tej inwestycji to 450 tys. zł. Na Orliuku przy ul. Katyńskiej zobaczymy m.in. zapewniający dobrą amortyzację podkład ShockPad, lepiszcze poliuretanowe czy trawę produkcji niemieckiej firmy Polytan. 

Reklama

fot. MOSiR

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości