Reklama

Ostatni seans Letniego Kina Plenerowego!

26/08/2022 08:38

W Łomży kończy się "kino na leżakach". Zainteresowani obejrzą film "Moje wspaniałe życie".

Na piątek (26.08) zaplanowany został ostatni tegoroczny seans Letniego Kina Plenerowego. W Parku Jana Pawła II - Papieża Pielgrzyma mieszkańcy miasta i okolic obejrzą polski film z 2021 r. pt. "Moje wspaniałe życie". Początek o godz. 21:30, wstęp wolny.

Jakże znajome będą perypetie Joanny, głównej bohaterki filmu „Moje wspaniałe życie”, walczącej z przeciwnościami dnia codziennego. Schorowana na Alzhaimera matka, niesforne nastoletnie dzieci i kochający mąż stanowią tylko część jej zagmatwanego życia. Joanna ma też swą ciemną stronę: romans, narkotyki i brak zahamowań. 

Reklama

Źródło: UM Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości