Tłusty Czwartek nie może obyć się bez pączków, a dobry pączek idealnie smakuje z filiżanką małej czarnej, szczególnie w przytulnym wnętrzu świetnej restauracji. Dlatego zapraszamy Was na pączki i kawę do Sytej Panny. Do wygrania aż dziesięć podwójnych zaproszeń! Sprawdź szczegóły!
Zwykle, ile pań domu, tyle przepisów na pyszne pączki. Z marmoladą, czekoladą, ajerkoniakiem, toffi- pomysłów na słodkie ciastka jest wiele.
Restauracja Syta Panna przy ul. Konrada Wallenroda 13 w Łomży stawia jednak na rodzinną recepturę,opartą na wiśniach z własnej spiżarni. Pączki smażone są tradycyjnie na smalcu, a nadzienie z całych wiśni idealnie komponuje się z pudrową posypką Znakomitym towarzystwem dla pączków jest zaś mocna kawa- i właśnie na ten udany duet restauracja zaprasza Czytelników MyLomza.pl.
Aby zdobyć jedno z dziesięciu podwójnych zaproszeń do Sytej Panny, trzeba wysłać do nas e-maila na adres: redakcja@mylomza.pl, w którym pochwalicie się, jaką największą ilość pączków udało Wam się zjeść do tej pory w Tłusty Czwartek.
Na e-maile czekamy do środy, 26. lutego do godz. 12.00 ( UWAGA! W treści e-maila podaj swoje imię i nazwisko). Dziesięć osób, które jako pierwsze wyślą do nas wiadomość, otrzyma w nagrodę zaproszenie dla dwóch osób do restauracji Syta Panna (będzie je można zrealizować w Tłusty Czwartek, 27. lutego).
Nazwiska zwycięzców umieścimy na MyLomza.pl w środę po południu.