Reklama

Pepees pyta o warunki współpracy. Czeka na głosy rolników.

11/03/2014 07:20

Jeszcze do piątku plantatorzy związani z łomżyńskim Pepees-em mogą przesyłać swoje uwagi dotyczące tego, jak powinna układać się współpraca między firmą a dostawcami. Na ich podstawie przedsiębiorstwo chce stworzyć Kartę Dobrych Praktyk, która obu stronom na dać poczucie bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Karta Dobrych Praktyk miałaby działać obustronnie- plantatorzy mogą w niej zawrzeć swoje wymagania względem Pepees-u, firma chce zaś w dokumencie umieścić oczekiwania, jakie ma wobec swoich dostawców. Dokument ma być zbiorem zasad, obowiązków i przywilejów.

- Taki zapis zasad współpracy miałby zostać stworzony w równym stopniu przez rolników jak i przedstawicieli spółki, tak aby zawierał wspólną wizję poprawy ryku skrobi w Polsce- informuje Pepees.

Prace nad powstaniem Karty Dobrych Praktyk ma zaś zwieńczyć powołanie grupy rolników ściśle współpracującej z zarządem Pepees.

Reklama

Na uwagi i pomysły dotyczące usprawnienia relacji przedsiębiorstwo- plantator Pepees czeka do piątku, 14. marca. Można je wysyłać e- mailowo: wgwara@pepees.pl.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości