Reklama

Peugeot rozbił się na moście [FOTO]

05/03/2014 20:06

Młody kierowca peugeota, przejeżdżając przez most Hubala w kierunku Piątnicy, zahaczył o krawężnik. Stracił panowanie nad kierownicą i zjechał na jadącą przeciwnym pasem toyotę. Doszczętnie rozbity, wylądował tuż przy zjeździe na nadrzeczne łąki.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło po godz. 19.00 na moście Hubala.

Kierowca peugeota 206 jechał od Łomży w kierunku Piątnicy. Pokonał prawie całą długość mostu, kiedy nagle zjechał na krawężnik po prawej stronie jezdni.

Stracił panowanie nad kierownicą i zjechał na barierkę ograniczającą, odbił się od niej z impetem i tyłem uderzył w nadjeżdżającą przeciwległym pasem toyotę camry.

Po zderzeniu z toyotą, wylądował na barierkach po lewej stronie drogi, tuż przy zjeździe na łąki nad Narwią.

Peugeot został kompletnie rozbity, ucierpiała też toyota. Na szczęście, kierowcy obu aut nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości