Reklama

Piątnica: Spokojnie, to „tylko” kolizja [FOTO]

08/09/2019 15:40

Mercedes i seat zderzyły się na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 64 z wojewódzką nr 668 w Piątnicy. Kolizja wyglądała na groźną, mimo wszystko odbyło się bez osób poszkodowanych.

Do zdarzenia doszło prze godziną 15.00.

Sprawcą groźnego wyglądającego zdarzenia okazała się być kierująca seatem, która jadąc od strony Jedwabnego wymusiła pierwszeństwo na kierowcy mercedesa, który poruszał się drogą krajową od strony Białegostoku.

W wyniku zderzenia z seatem mercedes wylądował na słupie oświetleniowym. Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości