Gracze ŁKS-u II Łomża mają za sobą mecz kontrolny z FC 2012 Różan.
Podopieczni Tomasza Staniórskiego przegrali 2:3 z beniaminkiem Klasy Okręgowej (Ciechanów-Ostrołęka). Bramki dla naszych zdobyli: Kacper Miłaszewski oraz Błażej Lesicki.
- Nie wyglądaliśmy źle na tle wyżej notowanego rywala. Jeśli będziemy skuteczniejsi, będzie dobrze. W obronie za łatwo tracimy gole - mówi szkoleniowiec.
Zespół przebywa na tygodniowym obozie w Nieborowie. Powrót planowany jest na weekend. Z kolei w niedzielę o godz. 15:00 biało-czerwoni rozegrają mecz rundy wstępnej Pucharu Polski. Rywalem naszych będzie Skra Wizna.
fot. Gosiewski Fotografia