Reklama

Piękną i Młodą obejrzymy w CKM

21/05/2015 12:20

Magdalena Narożna jest wokalistką zespołu Piękni i Młodzi, a teraz znajdzie się również na okładce magazynu CKM. Jak sama powiedziała, jest to dla niej niesamowite wyróżnienie, z którego jest bardzo zadowolona.

Jestem bardzo zadowolona z propozycji, którą dostałam. Jest to dla mnie niesamowite wydarzenie, bo nie każdej kobiecie CKM proponuje sesję zdjęciową. Dzień przed planowaną sesją nerwy dały o sobie znać i z wrażenia nie przespałam nocy. Cieszę się jednak że ekipa, która realizowała zdjęcia była tak sympatyczna i bardzo mi pomogła, abym czuła tam się swobodnie. Mam nadzieję, że efekty będą oszałamiające – powiedziała Magda Narożna w rozmowie z portalem disco-polo.info.

Efekty sesji fotograficznej będzie można podziwiać w połowie czerwca w magazynie CKM. Czy Magda podniesie nakład CKM-u?

Reklama

Magda jest dopiero drugą "twarzą" disco polo, która trafi na okładkę tego czasopisma. Wcześniej udało się to tylko Shazzie, a od tego czasu minęło już 15 lat!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości