Reklama

Piękni i Młodzi porwali publiczność w Nowogrodzie! [FOTO i VIDEO]

25/08/2014 18:43

- Czujemy się bardzo dobrze, bardzo fajnie gra się w domu. Może dlatego, że zaraz po imprezie możemy sobie do tego domu pojechać, a nie musimy spać w hotelach - żartował Dawid Narożny z zespołu Piękni i Młodzi. Znane wszystkim hity razem z nimi śpiewała licznie zgromadzona publiczność przed zadaszoną sceną w Hotelu Zbyszko w Nowogrodzie. Mimo, że pogoda wczoraj nie dopisała, publiczność bawiła się świetnie.

Fani, którzy przyszli na koncert mogli otrzymać mały upominek od zespołu - serduszka z ich wizerunkiem. Koncert przyciągnął młodzież i tych starszych fanów muzyki disco polo.

Nie był to jednak ostatni koncert z serii Imprezy Zbyszko. Już w najbliższy piątek, 29 sierpnia na zakończenie lata zagra zespół Veegas. Również w pierwszy piątek września odbędzie się jeszcze jeden koncert. Tym razem zagra zespół Playboys.

Imprezy Zbyszko to cykl koncertów na dużej zadaszonej scenie przy hotelu w Nowogrodzie. W te wakacje zagrały takie zespoły jak Powerplay, Soleo, Afterparty  Effect czy Boys.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości