- Czujemy się bardzo dobrze, bardzo fajnie gra się w domu. Może dlatego, że zaraz po imprezie możemy sobie do tego domu pojechać, a nie musimy spać w hotelach - żartował Dawid Narożny z zespołu Piękni i Młodzi. Znane wszystkim hity razem z nimi śpiewała licznie zgromadzona publiczność przed zadaszoną sceną w Hotelu Zbyszko w Nowogrodzie. Mimo, że pogoda wczoraj nie dopisała, publiczność bawiła się świetnie.
Fani, którzy przyszli na koncert mogli otrzymać mały upominek od zespołu - serduszka z ich wizerunkiem. Koncert przyciągnął młodzież i tych starszych fanów muzyki disco polo.
Nie był to jednak ostatni koncert z serii Imprezy Zbyszko. Już w najbliższy piątek, 29 sierpnia na zakończenie lata zagra zespół Veegas. Również w pierwszy piątek września odbędzie się jeszcze jeden koncert. Tym razem zagra zespół Playboys.
Imprezy Zbyszko to cykl koncertów na dużej zadaszonej scenie przy hotelu w Nowogrodzie. W te wakacje zagrały takie zespoły jak Powerplay, Soleo, Afterparty Effect czy Boys.