Dziś Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży obchodziła uroczystość związaną z obroną prac magisterskich na kierunku pielęgniarskim.
Egzamin lub sprawdzian to zawsze duży stres, w życiu każdego ambitnego studenta. Dzisiaj musieli się z nim zmierzyć uczniowie jednej z łomżyńskich uczelni będący na kierunku pielęgniarskim. To właśnie dziś studenci tej dziedziny bronili swoich prac magisterskich.
- Obrony zaczęły się wczoraj i broniło się 9 osób, dzisiaj broni się 34 osoby i jutro 24, czyli łącznie 67 osób będzie miało możliwość uzyskania tytułu magistra. Te trzy dni to takie podsumowanie całego toku studiów - poinformował prorektor ds. studenckich MANS dr inż. Piotr Ponichtera.
Reklama
Stres podczas dzisiejszej obrony był ogromny, jednak osoby, które były tuż po nich odetchnęły z ulgą i z wyrazami wdzięczności skierowały w stronę uczelni wiele ciepłych słów.
- Szkoła funkcjonuje na naprawdę wysokich standardach i szczerzę ją polecam. Wykładowcy na uczelni są bardzo pomocni i wykwalifikowani. Na pewno miło będę wspominała lata, które tu spędziłam - zwierzyła nam się Katarzyna Jańczuk, która broniła dziś swojej pracy magisterskiej.