Reklama

Pierwsza sesja Rady Miejskiej już za dwa tygodnie

06/11/2018 11:23

Radni wybrani w październikowych wyborach samorządowych oficjalnie rozpoczną swoją pracę już 21 listopada, podczas pierwszej sesji nowo wybranej Rady Miejskiej w Łomży. Tego dnia rajcy złożą ślubowanie oraz wybiorą nowego przewodniczącego organu uchwałodawczego. Ślubowanie przed nową radą złoży także prezydent Łomży.

Kadencja Rady Miejskiej 2014-2018 kończy się z dniem 16 listopada.

Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Łomży z dnia 5 listopada 2018 r. - pierwsza sesja nowo wybranej Rady Miejskiej odbędzie się 21 listopada bieżącego roku o godz. 10.00.

W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego nowi rajcy złożą ślubowanie oraz wybiorą przewodniczącego i wiceprzewodniczącego (lub wiceprzewodniczących) Rady Miejskiej.

Oprócz radnych, podczas sesji ślubowanie złoży także wybrany w II turze prezydent Mariusz Chrzanowski, który oficjalnie rozpocznie kolejną kadencję na fotelu włodarza miasta

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości