Reklama

Pierwsze dziecko 2011 w Nowym Jorku to Polak. Jego rodzice pochodzą z naszego regionu!

03/01/2011 08:44

Matka z Zambrowa, ojciec z okolic Suwałk, a Kacper prosto z Manhattanu. Kacper Kozłowski jest pierwszym chłopcem, który w 2011 roku urodził się w Nowym Jorku.

Chłopiec przyszedł na świat 57 sekund po północy - informuje PAP.
Kacperek jest rodowitym manhattańczykiem - urodził się w szpitalu Beth Israel w najbardziej znanej dzielnicy miasta. Ważył 3,2 kilograma.

Matka chłopca, Marta, przyjechała do USA z rodzicami, jako dziecko, z Zambrowa. Jej mąż, 32-letni Jacek Kozłowski, urodził się w okolicach Suwałk. Kacper jest ich pierwszym dzieckiem.

Kacper "jest zdrowym, pięknym dzieckiem" - tak w rozmowie z gazetą "New York Post" mówił dr Donald Matheson, który odbierał poród pani Marty. Zachęcał parę, by odwiedzała porodówkę częściej.

W roku 2011 przed Kacperkiem urodziły się w Nowym Jorku dwie dziewczynki: Princess Avana Andrews oraz Alishba Waseem - donosi PAP.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości