Uczniowie klas pierwszych z łomżyńskiej WETY złożyli ślubowanie stając się pełnoprawnymi uczniami tej szkoły. Pierwszoklasistom wręczono pamiątkowe krawaty na znak oficjalnego dołączenia do szkolnej społeczności.
Wczoraj, o godzinie 16:00 w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży odbyło się ślubowanie klas pierwszych. W tym roku szkolnym w uroczystości ślubowania udział wzięło 10 klas, czyli w sumie 262 nowych uczniów.
Pierwszoklasistom w tak ważnym dniu towarzyszyli nauczyciele, dyrekcja, rodzice, a także zaproszeni goście. W oficjalnej części ślubowania przemowę wygłosiła dyrektor ZSWiO nr 7 - Bogumiła Olbryś.
Nieodłącznym elementem ślubowania w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży jest wręczenie "wetowskich" krawatów, które uczniowie będą zakładać do stroju galowego na wszystkie uroczystości szkolne.