Reklama

Pierwszoklasiści z WETY po ślubowaniu [FOTO]

27/10/2023 08:26

Uczniowie klas pierwszych z łomżyńskiej WETY złożyli ślubowanie stając się pełnoprawnymi uczniami tej szkoły. Pierwszoklasistom wręczono pamiątkowe krawaty na znak oficjalnego dołączenia do szkolnej społeczności.

Wczoraj, o godzinie 16:00 w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży odbyło się ślubowanie klas pierwszych. W tym roku szkolnym w uroczystości ślubowania udział wzięło 10 klas, czyli w sumie 262 nowych uczniów. 

Pierwszoklasistom w tak ważnym dniu towarzyszyli nauczyciele, dyrekcja, rodzice, a także zaproszeni goście. W oficjalnej części ślubowania przemowę wygłosiła dyrektor ZSWiO nr 7 - Bogumiła Olbryś. 

Nieodłącznym elementem ślubowania w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży jest wręczenie "wetowskich" krawatów, które uczniowie będą zakładać do stroju galowego na wszystkie uroczystości szkolne.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości