Reklama

Piją i jadą!

05/09/2023 11:54

Dwóch nietrzeźwych kierowców wpadło w ręce łomżyńskich policjantów. Jeden z nich to motorowerzysta, który jechał bez kasku i włączonych świateł.

Pierwszy nieodpowiedzialny kierowca wpadł na jednym z osiedli w Łomży.

- Łomżyńscy kryminalni na jednym z osiedli zauważyli kierującego renault, który wzbudził podejrzenie, że może być nietrzeźwy. Jak się okazało nie mylili się. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że 44-latek ma ponad promil w organizmie - informuje KMP w Łomży.

Drugim zatrzymanym kierowcą okazał się motorowerzysta.

- Mundurowi z Posterunku Policji w Wiźnie zauważyli go jadącego bez kasku oraz włączonych świateł. Po zatrzymaniu policjanci wyczuli od 26-letniego mieszkańca gminy alkohol. Badanie wykazało, że ma on niemal 1 promil w organizmie - relacjonuje łomżyńska policja. 

Reklama

Obaj mężczyźni odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem. Policja dodaje, że grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości