Dwóch nietrzeźwych kierowców wpadło w ręce łomżyńskich policjantów. Jeden z nich to motorowerzysta, który jechał bez kasku i włączonych świateł.
Pierwszy nieodpowiedzialny kierowca wpadł na jednym z osiedli w Łomży.
- Łomżyńscy kryminalni na jednym z osiedli zauważyli kierującego renault, który wzbudził podejrzenie, że może być nietrzeźwy. Jak się okazało nie mylili się. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że 44-latek ma ponad promil w organizmie - informuje KMP w Łomży.
Drugim zatrzymanym kierowcą okazał się motorowerzysta.
- Mundurowi z Posterunku Policji w Wiźnie zauważyli go jadącego bez kasku oraz włączonych świateł. Po zatrzymaniu policjanci wyczuli od 26-letniego mieszkańca gminy alkohol. Badanie wykazało, że ma on niemal 1 promil w organizmie - relacjonuje łomżyńska policja.
Reklama
Obaj mężczyźni odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem. Policja dodaje, że grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.