Reklama

Pijacki rajd w Łomży. Auto przebiło ogrodzenie i odbiło się od domu

12/12/2025 11:03

Łomżyńscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Mieszkaniec Łomży na skrzyżowaniu stracił panowanie nad pojazdem, staranował ogrodzenie, uderzył w dom i zatrzymał się na kolejnym płocie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że samochód wjechał w ogrodzenie, zniszczył je i odjechał. Na miejscu okazało się jednak, że siła uderzenia był tak duża, że samochód sforsował ogrodzenie, uderzył w róg domu, od którego się odbił i zatrzymał się dopiero na kolejnym płocie.

- Siedzący za kierownicą 27-latek o własnych siłach wyszedł z auta, jednak został zabrany na badania do szpitala. Jak twierdził był trochę zdenerwowany, bo pokłócił się z kolega. Jechał zbyt szybko i stracił panowanie nad pojazdem. Po zbadaniu mężczyzny okazało się, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie- informuje Komenda Miejska Policji w Łomży. 

Reklama

Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości