Reklama

Pijak - rekordzista zatrzymany w Piątnicy

11/08/2018 06:58

Prowadził samochód osobowy mając prawie 3,2 promila alkoholu w organizmie. 47-latek został zatrzymany do kontroli drogowej na terenie Piątnicy.

Jak relacjonuje Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego KWP w Białymstoku, zatrzymany w Piątnicy mężczyzna to niechlubny rekordzista z minionej doby.

- Podlascy policjanci zatrzymali 15. sprawców przestępstw, w tym 8. nietrzeźwych kierowców. Funkcjonariusze zatrzymali również 9. poszukiwanych. Na terenie naszego województwa doszło do 3 wypadków drogowych, w których 4 osoby zostały ranne. Policjanci interweniowali 531 razy- podsumowuje Wilczyńska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości