Prowadził samochód osobowy mając prawie 3,2 promila alkoholu w organizmie. 47-latek został zatrzymany do kontroli drogowej na terenie Piątnicy.
Jak relacjonuje Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego KWP w Białymstoku, zatrzymany w Piątnicy mężczyzna to niechlubny rekordzista z minionej doby.
- Podlascy policjanci zatrzymali 15. sprawców przestępstw, w tym 8. nietrzeźwych kierowców. Funkcjonariusze zatrzymali również 9. poszukiwanych. Na terenie naszego województwa doszło do 3 wypadków drogowych, w których 4 osoby zostały ranne. Policjanci interweniowali 531 razy- podsumowuje Wilczyńska.