Reklama

Pijani wjechali w ogrodzenie [FOTO]

26/08/2018 16:53

Ok. godz. 18.30 kierujący srebrnym fordem wjechał w ogrodzenie domu jednorodzinnego przy ul. Senatorskiej. Z relacji świadka wynika, że osoby, które wyszły z auta po zderzeniu z ogrodzeniem mogły być pijane.

 

Samochód próbował skręcić w ul. Szkolną, jednak uderzył w betonowy murek z metalowym ogrodzeniem. Z uszkodzonego auta wyciekły płyny. Pasażer oddalił się z miejsca wypadku.

Ulicę zabepieczają strażacy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości