Ok. godz. 18.30 kierujący srebrnym fordem wjechał w ogrodzenie domu jednorodzinnego przy ul. Senatorskiej. Z relacji świadka wynika, że osoby, które wyszły z auta po zderzeniu z ogrodzeniem mogły być pijane.
Samochód próbował skręcić w ul. Szkolną, jednak uderzył w betonowy murek z metalowym ogrodzeniem. Z uszkodzonego auta wyciekły płyny. Pasażer oddalił się z miejsca wypadku.
Ulicę zabepieczają strażacy.