Reklama

Pijany 20-latek szalał na ulicach Łomży

21/05/2015 12:16

We środę wieczorem łomżyńscy policjanci zatrzymali 20-latka, który jadąc samochodem po pijanemu uszkodził znak drogowy na rondzie. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

Informację o zdarzeniu łomżyńscy policjanci otrzymali wczoraj przed godziną 22.00. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna kierujący audi, jadąc ulicą Sikorskiego w Łomży, wjeżdżając na rondo im. Lutosławskiego uderzył i przewrócił znak drogowy stojący przy skrzyżowaniu, a po przejechaniu ronda odbił się od krawężnika, zjechał na pas zieleni oddzielający jezdnie i odjechał.

Mundurowi od razu rozpoczęli poszukiwania wskazanego w zgłoszeniu samochodu. Na miejscu odnaleźli tablicę rejestracyjną, która odpadła od auta. Ze względu na okoliczności i zachowanie kierowcy, funkcjonariusze podejrzewali, że może on być pod wpływem alkoholu.

Reklama

Podczas patrolowania rejonu jeden z patroli Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego przy Szosie Zambrowskiej zauważył idącego chodnikiem zataczającego się młodego mężczyznę. Był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Okazało się, że to 20-letni mieszkaniec gminy Wizna. Mężczyzna miał przy sobie kluczyki do poszukiwanego samochodu, wskazał też policjantom gdzie zaparkował uszkodzone auto. Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Nieodpowiedzialnemu kierowcy policjanci zatrzymali prawo jazdy, a za swoje postępowanie będzie odpowiadał teraz przed sądem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości