Reklama

Pijany kierowca jechał całą szerokością jezdni. Wpadł w centrum Łomży

29/09/2023 10:46

Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie 55-letni kierowca, którego wczoraj przed południem zatrzymali łomżyńscy policjanci.

Kierujący renault został zatrzymany przez policjantów z łomżyńskiego plutonu oddziału prewencji.

- W centrum Łomży kierowca renault jechał całą szerokością jezdni co zwróciło uwagę mundurowych. Po zatrzymaniu policjanci wyczuli od mężczyzny alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 55-latek ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie - informuje KMP w Łomży.

Mężczyzna trafił pod opiekę rodziny. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości