Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie 55-letni kierowca, którego wczoraj przed południem zatrzymali łomżyńscy policjanci.
Kierujący renault został zatrzymany przez policjantów z łomżyńskiego plutonu oddziału prewencji.
- W centrum Łomży kierowca renault jechał całą szerokością jezdni co zwróciło uwagę mundurowych. Po zatrzymaniu policjanci wyczuli od mężczyzny alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 55-latek ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie - informuje KMP w Łomży.
Mężczyzna trafił pod opiekę rodziny. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.