Reklama

Pijany kierowca szalał na placu zabaw [FOTO]

24/02/2014 19:28

Kompletnie pijany kierowca czerwonej Skody Felicji szalał swoim autem na placu zabaw przy ulicy Prusa. Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali "rajdowca", a samochód zabrała laweta. Jak wynika z relacji świadków, oprócz kierowcy w Skodzie było również dwóch pasażerów, ale z niewiadomych jeszcze przyczyn, osoby te nie zainteresowały funkcjonariuszy.

- Właśnie wracałem ze spaceru z psem, kiedy zobaczyłem co się dzieje. Samochód jeździł po placu zabaw dla dzieci, potrącił pojemnik z piaskiem. Kiedy się zatrzymał podszedłem bliżej i zobaczyłem, że kierowca jest kompletnie pijany. A po chwili przyjechał radiowóz - relacjonuje naoczny świadek zdarzenia. - Co by było, gdyby na placy były jakieś dzieci? - zwraca uwagę oburzony.

Skoda odjechała na lawecie, a sprawcą zajęli się policjanci. Miejmy nadzieję, że straci on prawo jazdy na długo i będzie to nie tylko nauczką dla niego, ale też dla innych, których potrafi ponieść "ułańska fantazja".

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości