Reklama

Pijany wjechał w restaurację McDonald"s [FOTO]

09/08/2018 07:08

55-latek wjechał w ścianę budynku restauracji McDonald"s. Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca forda był pijany. Prowadził auto mając ponad promil alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 7. na Al. Legionów. Sprawca uszkodził elewację budynku.

Informację o zdarzeniu potwierdziła  Urszula Brulińska z zespołu komunikacji społecznej KMP w Łomży. W tej chwili 55-latek jest zatrzymany i trwają czynności policyjne.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości