55-latek wjechał w ścianę budynku restauracji McDonald"s. Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca forda był pijany. Prowadził auto mając ponad promil alkoholu w organizmie.
Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 7. na Al. Legionów. Sprawca uszkodził elewację budynku.
Informację o zdarzeniu potwierdziła Urszula Brulińska z zespołu komunikacji społecznej KMP w Łomży. W tej chwili 55-latek jest zatrzymany i trwają czynności policyjne.