Reklama

Piknik na św. Krzysztofa.

24/07/2014 05:48

Komenda Miejska Policji w Łomży oraz Parafia Krzyża Świętego zapraszają na piknik rodzinny, który obędzie się 27 lipca na parkingu przy kościele. Wydarzeniu będzie patronował św. Krzysztof, a nad całą zabawą czuwał będzie Komendant Policji w Królowym Moście, czyli aktor Andrzej Zaborski.

Z okazji święta patrona kierowców Wydział Ruchu Drogowego wraz z Grupą Ratowniczą SPR Nadzieja oraz innymu służbami przygotowała wystawę pojazdów i sprzętu, konkursy oraz miasteczko dla dzieci. Tradycyjnie po każdej mszy świętej odbędzie się święcenie pojazdów przez księży. 

Muzycznie czas umili Kapela Kurpiowska z Nowogrodu, a nad bezpieczeństwem całej zabawy będzie czuwał Komendant Policji w Królowym Moście, czyli aktor Andrzej Zaborski. Dodatkowo łomżyński WORD zorganizuje miasteczko ruchu drogowego.

Reklama

Głównym założeniem festynu jest promowanie bezpieczeństwa na drodze.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości