Dziewczęta z rocznika 2011 i młodsze wzięły udział w turnieju piłki ręcznej w Piasecznie.
Piłkarki ręczne Dwójki zagrały w mocno obsadzonych zawodach. W rywalizacji wzięły udział ekipy, które w sezonie zajęły pierwsze miejsca w Mazowieckiej Lidze Młodziczek.
- Pojechaliśmy na turniej po doświadczenie, dobrą zabawę oraz spróbowania swoich sił w gronie najlepszych. Pomimo przegranych, cieszy postawa naszych zawodniczek, które z sercem walczyły o każdą bramkę - mówi Aneta Kutny, trenera zespołu.
Bramkarka Dwójki Łomża Aleksandra Wasilewska otrzymała nagrodę MVP drużyny. - Ola znakomicie rozegrała spotkania, w których odbiła bardzo dużo piłek - dodaje.
Zespół wystąpił w składzie: Aleksandra Wasilewska, Aniela Narolewska, Oliwia Gadomska, Aleksandra Mika, Alicja Rapp, Helena Stanisławska, Magda Góralczyk, Maja Palińska, Emilia Mazurek, Sandra Milewska, Zuzanna Rogińska, Maja Frąckiewicz, Lena Żak, Julia Dobrzycka. Trener: Aneta Kutny.