Reklama

Piłkarki Dwójki z doświadczeniami. Ola Wasilewska z wyróżnieniem

20/06/2024 12:51

Dziewczęta z rocznika 2011 i młodsze wzięły udział w turnieju piłki ręcznej w Piasecznie.

Piłkarki ręczne Dwójki zagrały w mocno obsadzonych zawodach. W rywalizacji wzięły udział ekipy, które w sezonie zajęły pierwsze miejsca w Mazowieckiej Lidze Młodziczek. 

-  Pojechaliśmy na turniej po doświadczenie, dobrą zabawę oraz spróbowania swoich sił w gronie najlepszych. Pomimo przegranych, cieszy postawa naszych zawodniczek, które z sercem walczyły o każdą bramkę - mówi Aneta Kutny, trenera zespołu.

Bramkarka Dwójki Łomża Aleksandra Wasilewska otrzymała nagrodę MVP drużyny. - Ola znakomicie rozegrała spotkania, w których odbiła bardzo dużo piłek - dodaje.

Reklama

Zespół wystąpił w składzie: Aleksandra Wasilewska, Aniela Narolewska, Oliwia Gadomska, Aleksandra Mika, Alicja Rapp, Helena Stanisławska, Magda Góralczyk, Maja Palińska, Emilia Mazurek, Sandra Milewska, Zuzanna Rogińska, Maja Frąckiewicz, Lena Żak, Julia Dobrzycka. Trener: Aneta Kutny.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości