Reklama

Piłkarki Fortów przed derbami. Brzeziński: Chcemy rewanżu

Zawodniczki z Piątnicy szykują się na mecz wyjazdowy. W niedzielę w samo południe rozpoczną starcie z Włókniarzem Białystok.

Przed tygodniem podopieczne Roberta Brzezińskiego miały pauzę. Rywalki ze stolicy województwa wygrały 4:2 z WAP-em Warszawa. Nasze również swój ostatni mecz rozegrały z ekipą ze stolicy i zwyciężyły 6:1.

Jesienią zespół Włókniarza wygrał 2:1.

- Chcemy się zrewanżować. W pierwszym spotkaniu straciliśmy gola w samej końcówce po rzucie wolnym. Rywalki są wyżej w tabeli, ale chcemy powalczyć o ósmą wygraną w sezonie - mówi szkoleniowiec.

Brzeziński nie będzie mógł skorzystać z dwóch zawodniczek. Gabriela Piszczatowska pojechała na mistrzostwa Polski kobiet +35 lat, zaś Dominikę Łubę zatrzymały sprawy rodzinne.

Reklama

Początek spotkania o godz. 12:00. Nasze piłkarki ruszą w podróż o godz. 9:30.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości