Podopieczne Roberta Brzezińskiego zagrają na wyjeździe. Dziś w południe rozpoczną walkę z Astorią Szczerców.
Piłkarki z Piątnicy notują słaby początek rundy wiosennej. Zmagania zaczęły od porażki 1:2 z Vulcanem Wólka Mlądzka. Następnie uległy 0:2 MUKS-owi Tomaszów Mazowiecki, a ostatnio przegrały aż 2:8 ze Świtem Barcząca.
Obecnie plasują się na dziesiątym miejscu. Na koncie mają 16 punktów. O połowę mniej zgromadziły dzisiejsze rywalki. Astoria jest przedostatnia, mając na koncie zaledwie dwa zwycięstwa oraz dwa remisy. Przed tygodniem ekipa wygrała 2:0 na boisku WAP-u Warszawa.