Reklama

Piłkarki ręczne górą! Wygrały po rzutach karnych

Pierwszoligowe piłkarki ręczne Handballu Łomża zanotowały zwycięstwo. W meczu pierwszej kolejki nasza drużyna zmierzyła się z Handballem Rzeszów, a spotkanie obfitowało w zwroty akcji i sportowe emocje do samego końca.

Po pierwszej połowie to łomżanki prowadziły zdecydowanie, wygrywając 19:12. Po zmianie stron gospodynie zdołały odrobić część strat, a ostatnia syrena oznajmiła remis 33:33. Zwycięzcę musiały wyłonić rzuty karne, w których lepsze okazały się nasze zawodniczki, triumfując 5:4.

Trenerka zespołu, Aneta Kutny, podkreśliła determinację swoich podopiecznych.

- To był mecz pełen emocji, walki i charakteru. Dziewczyny zostawiły na parkiecie wszystko, a końcówka to już prawdziwy rollercoaster. Po twardej grze i remisie w regulaminowym czasie wszystko rozstrzygnęły rzuty karne. To pokazało, ile serca ma ta drużyna! Ogromne brawa dla całego zespołu za determinację do ostatniej sekundy. To zwycięstwo smakuje wyjątkowo! - mówi.

Reklama

Handball Rzeszów - Handball Łomża 33:33 (12:19), k. 4:5

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości