Cała Polska łączy się z powodzianami. Do akcji włączyły się piłkarki ręczne.
Zawodniczki KS-u Handball Łomża przeprowadziły zbiórkę najpotrzebniejszych produktów, które trafią do poszkodowanych w powodziach. Wśród darów znalazły się produkty spożywcze, chemiczne.
Wielkie brawa!