Reklama

Piłkarki ruszyły z pomocą

Cała Polska łączy się z powodzianami. Do akcji włączyły się piłkarki ręczne.

Zawodniczki KS-u Handball Łomża przeprowadziły zbiórkę najpotrzebniejszych produktów, które trafią do poszkodowanych w powodziach. Wśród darów znalazły się produkty spożywcze, chemiczne. 

Wielkie brawa!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości