Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali na ulicy Zawadzkiej kierowcę seata, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 59 km/h. Miejsce kontroli internauci wskazywali, jako zagrożenie na internetowej aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Do zatrzymania kierowcy doszło wczoraj, w samo południe na ulicy Zawadzkiej w Łomży. To właśnie tam policjanci z drogówki sprawdzali z jaką prędkością poruszają się kierowcy.
- Jeden z wykonanych pomiarów wykazał, że kierujący seatem porusza się z prędkością 109 kilometrów na godzinę na odcinku, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 kilometrów na godzinę. W związku z zaistniałą sytuacją funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli - informuje KMP Łomża.
Zatrzymany kierowca to 43-letni mieszkaniec naszego miasta. Mężczyzna stracił prawo jazdy, otrzymał mandat w kwocie 1500 złotych i punkty karne.