Od dzisiaj można już korzystać z pływalni przy ulicy Niemcewicza, która przez lipiec była zamknięta z powodu przerwy technologicznej.
Od godziny 6.00 można znowu korzystać z usług Pływalni nr 1 w Łomży. Po miesięcznej przerwie basen znowu może służyć mieszkańcom. Dzięki solarom słonecznym umieszczonym na dachu, basen ma dostęp do ciepłej wody.
Przypominamy, że od dzisiaj do końca sierpnia zamknięta jest Pływalnia nr 2 przy ulicy Wyszyńskiego, gdzie również potrzebna jest przerwa technologiczna.
- Prace w tym roku zaplanowano wcześniej w związku z przerwą w dostawie ciepłej wody przez łomżyński MPEC - poinformował Maciej Jankowski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.