Reklama

Po Łomży stąpają wicemistrzynie Polski!

02/06/2024 15:20

Wielkie brawa. Uczennice Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży zdobyły srebrne medale.

Podopieczne Michała Piotrowskiego w meczu finałowym musiały uznać wyższość rywalek ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach. Nasze zdobyły wicemistrzostwo w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt pod honorowym patronatem prezydenta miasta Mariusza Chrzanowskiego.

Sukces osiągnęły: Sandra Smaługa, Wiktoria Dąbkowska, Maja Białomyzy, Laura Nikonowicz, Milena Kuliś, Amelia Zoń, Alicja Dardzińska, Wiktoria Alicka, Aleksandra Sobierańska, Klaudia Korzeniecka, Zuzanna Niewińska, Maja Niedźwiedzka.

Reklama

Więcej informacji wkrótce.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości