Wielkie brawa. Uczennice Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży zdobyły srebrne medale.
Podopieczne Michała Piotrowskiego w meczu finałowym musiały uznać wyższość rywalek ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach. Nasze zdobyły wicemistrzostwo w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt pod honorowym patronatem prezydenta miasta Mariusza Chrzanowskiego.
Sukces osiągnęły: Sandra Smaługa, Wiktoria Dąbkowska, Maja Białomyzy, Laura Nikonowicz, Milena Kuliś, Amelia Zoń, Alicja Dardzińska, Wiktoria Alicka, Aleksandra Sobierańska, Klaudia Korzeniecka, Zuzanna Niewińska, Maja Niedźwiedzka.
Więcej informacji wkrótce.