Reklama

Pod kurtką nosił narkotyki... i wagę

13/02/2014 10:23

Kilkanaście gramów już poporcjowanej amfetaminy i wagę pozwalającą na kontrolę każdej torebki znaleźli przy 32-letnim mężczyźnie policjanci z łomżyńskiej komendy. Cały sprzęt mężczyzna miał ukryty... pod kurtką.

32-latek wpadł podczas policyjnej kontroli. W trakcie przeszukania, policjanci znaleźli przy młodym mężczyźnie blisko 19 gramów amfetaminy, poporcjowanej i popakowanej w foliowe torebki.

- Mężczyzna pod kurtką miał też wagę- informuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

32-latek został zatrzymany. Za posiadanie narkotyków grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości