Adam Andruszkiewicz, pochodzący z Grajewa sekretarz stanu w Ministerstwie Cyfryzacji oświadczył się swojej dziewczynie, czym pochwalił się na Facebooku. Ukochana podlaskiego wiceministra powiedziała "TAK" przy fontannie di Trevi w Rzymie, będącej celem wypraw wielu zakochanych par.
- Dziękujemy Wam Kochani za setki gratulacji i życzeń, pozdrawiamy Was serdecznie! - napisał na swoim facebookowym koncie Andruszkiewicz.
Oświadczyny miały miejsce we Włoszech, przy barokowej fontannie di Trevi, położonej w Rzymie. Po opublikowaniu zdjęcia w serwisie Facebook posypały się gratulacje od internautów.
Adam Andruszkiewicz pochodzi z Grajewa, ma 28 lat. Kilka miesięcy temu objął stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Cyfryzacji.
Andruszkiewicz w 2014 roku bezskutecznie startował w wyborach do europarlamentu z ramienia Ruchu Narodowego. W latach 2015-2016 pełnił funkcję prezesa Młodzieży Wszechpolskiej. W wyborach parlamentarnych w 2015 roku uzyskał mandat posła na Sejm VIII kadencji, startując z list KWW "Kukiz"15". W latach 2016-2018 Andruszkiewicz był prezesem stowarzyszenia Endecja, które ostatecznie opuścił. W 2017 roku wystąpił z klubu Kukiz"15 i przystąpił do koła Wolni i Solidarni, które opuścił obejmując stanowisko Sekretarza Stanu w Ministerstwie Cyfryzacji.
fot. Facebook