W sobotę (24.07) muszlę koncertową przy ul. Zjazd odwiedzi Podlaskie Kino Plenerowe. Mieszkańcy Łomży będą mieli okazję obejrzeć dwa filmy.
W sobotę na muszli koncertowej wyemitowane zostaną:
Wstęp na wydarzenie jest wolny. Filmy będzie można obejrzeć na leżakach.
Organizatorem Podlaskiego Kina Plenerowego jest Województwo Podlaskie, Podlaski Instytut Kultury, lokalne ośrodki kultury (w Łomży MDK-DŚT) oraz Opera i Filharmonia Podlaska. W okresie wakacyjnym projekcje organizowane są w Białymstoku, Wysokiem Mazowieckiem, Białowieży, Turośni Kościelnej, Grajewie, Dąbrowie Białostockiej, Kolnie, Łomży, Rutkach Kossakach, Goniądzu, Augustowie, Tykocinie, Supraślu, Mielniku, Łapach, Sokółce i Suwałkach.
Dodajmy, że w piątek (24.07) odbędzie się projekcja filmu w ramach Łomżyńskiego Kina Plenerowego. Tym razem w Parku Jana Pawła II wyemitowany zostanie film pn. "Równi goście".Szczegóły:
fot. pikpodlaskie.pl